Raktáros

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk logisztikai raktárába munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:

  • A raktár és az anyagi folyamatok (árubeérkeztetés raktározás termelés ellátás kiszállítás) működésében való aktív részvétel,
  • Félkész és késztermékek raktározása szállításra történő előkészítése,
  • Dokumentációk naprakészen tartása,
  • Készlet ellenőrzések lebonyolítása,
  • Leltárfolyamatban való aktív részvétel,
  • Raktári működéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Raktárrend fenntartása raktárfegyelem munka- és tűzvédelmi szabályok betartása,
  • Raktárvezető utasításának megfelelő folyamatos visszajelzés egyeztetés.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Jó számoláskészség,
  • Pontos, rendszerető, odafigyelő munkavégzés,
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office – Word, Excel, Outlook),
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Korábbi hasonló területen szerzett raktári tapasztalat.

Munkarend:

  • Egy műszakos délelőttös munkarend csúsztatott váltásban:
  • Egyik héten: 5:55-14:25
  • Másik héten: 7:55-16:25
  • *napi 8 óra hétfőtől-péntekig

Amit kínálunk:

  • Egy, a világpiacon vezető szerepet betöltő nagyvállalat biztonságos háttere,
  • Piacképes juttatás,
  • Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok),
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft,
  • Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya),
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás.

Munkavégzés helye:

  • Sóskúti Ipari Park, Pest megye déli vonzáskörzete.
  • 2038, Sóskút, Kerox utca 1.
  • (Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Elektronikus úton jelentkezni fizetési igénnyel kiegészített fényképes szakmai önéletrajz beküldésével lehetséges. Tárgyban kérjük megjelölni: „Raktáros”.

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse Temesvári Tamás kollégánkat a 06 80 630 152 (ingyenesen hívható) vagy 06 30 193 6342 elérhetőségek egyikén, szívesen válaszol minden kérdésre.

Raktáros

Budapest
Sóskút, 2038 Magyarország
Pest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 31.07.2020