Raktáros

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója, a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres
Kőröstej Csoport új munkatársat keres

Raktáros

kacsótai telephelyére

Feladatok:

  • Anyagok és áruk mozgatása, rakodása különféle szállítóeszközökre
  • Alapanyagok és termékek csoportosítása, rakodása
  • Raktáron belüli anyagmozgatás végzése
  • Szállításra váró áruk előkészítése

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Emelőgépkezelői / targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen, termelőüzemben szerzett munkatapasztalat
  • Előny: élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség, megfelelő higiéniai szemlélet

Ajánlatunk:

  • Biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás nettó 96.000 Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag évente több alkalommal, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: Kacsóta, Baranya megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Raktáros

Kacsóta, 7940 Magyarország
Baranya
Full time
1 year
Vocational school

Published on 04.08.2020