Raktáros

A PREFA Hungária Kft., Európa legjelentősebb alumínium-épületburok gyártójának magyarországi leányvállalata energikus, motivált csapatának bővítéséhez keresi a legmegfelelőbb munkatársat!

Az ideális jelölt

  • Targonca vezetői jogosítvánnyal rendelkezik,
  • Lehetőleg Budaörs környékén lakik,
  • Alapfokú számítógép felhasználási ismeretekkel rendelkezik,
  • Jó csapatjátékos, nyitott személyiség,
  • Munkájára igényes, precíz pontos.

Feladatok

  • Áru átvétele, kiadása,
  • Áru összekészítése ügyfelek számára,
  • Raktári rend biztosítása,
  • Szállítólevelek kezelése,
  • Visszáru kezelés,
  • Leltározás.

Amit kínálunk

  • Az ideális jelölt részévé válhat a szakma egyik meghatározó, folyamatosan fejlődő vállalatának,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek,
  • Innovatív munkahely,
  • Kellemes, kulturált munkakörülmények,
  • Versenyképes fizetés és szolgáltatási csomag.

Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk.

Raktáros

Budaörs
Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 10.06.2020