Raktáros

Az EKOL Logistics Kft. munkatársakat keres

Raktáros

munkakörbe

Feladat:

  • Az áru kitárolása kiszedési listának megfelelően,
  • Komissiózó terület feltöltése,
  • A kitárolt áru tételes minőségi és mennyiségi ellenőrzése,
  • A raktárkészlet rendben tartása, napi készletegyeztetés,
  • A raktári rend folyamatos fenntartása,
  • Részvétel a folyamatfejlesztési akciókban

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat
  • Két műszakos műszakrend (délelőtt és délután)
  • Nagyon pontos, gyors, precíz, megbízható munkavégzés,
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • Együttműködő készség,
  • Konfliktuskezelés,
  • Felelősségtudat,
  • Lojalitás

Amit kínálunk:

  • Modern, stabil hátterű munkakörnyezet,
  • Fiatalos, produktív légkör

Munkavégzés helye: Csepel

Amennyiben érdekli a lehetőség kérjük fényképes önéletrajzát küldje el.

Raktáros

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 28.06.2020