Raktáros

A Multiszint Kft.

RAKTÁROS

kollégát keres
Mercedes TEHERAUTÓ szervizébe!

MIÉRT PONT MI?

  • Mi valóban megbecsüljük, egyben értékeljük is azon kollégák teljesítményét, akik professzionális munkájukkal hozzájárulnak a cégünk sikereihez
  • A magas színvonalú munkavégzést minden lehetséges eszközzel támogatjuk
  • Pontosan kifizetett, versenyképes jövedelmet nyújtunk
  • Átlátható feladatkörök mentén, egy összetartó és fiatalos csapat tagjaként végezheted a feladataidat nap, mint nap

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Excel ismeretet
  • Legalább 1 év tapasztalatot raktárosként
  • Tehergépjármű alkatrészek ismeretét
  • Raktárszoftver ismeretet
  • Precíz, önálló munkavégzést
  • Motiválható, pozitív személyiséget

A PONTOS MUNKAKÖRI FELADATAID:

  • A kiszállított alkatrészek átvétele, ellenőrzése
  • A rossz alkatrész visszáruzása
  • A beérkezett alkatrészek cikkszámozása, raktári nyilvántartásba vétele
  • A megrendelt/visszáruzott alkatrészekkel kapcsolatos adminisztrációk intézése, számlák, szállítók, stb. iktatása
  • Szerelő kollégáink számára az igényelt alkatrészek előkeresése, kiadása, majd azok adminisztratív ügyintézése
  • Munkaruhák kiadása, nyilvántartása, adminisztrálása
  • Raktári készletek rendszerezése, karbantartása

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XX. kerület, Attila utca 62.

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, és nettó fizetési igény megjelölésével.

Raktáros

Budapest
Pest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 19.06.2020