Raktáros

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Logisztikai Osztálya

RAKTÁROS

munkakörbe munkatársat keres, szentendrei munkavégzési hellyel.

Feladatok:

  • Raktárkészlet kezelése (átvétel, bevétel, kiadás, bizonylatolás, stb.),
  • Árumozgatás, ki-és berakodás targoncával,
  • Egyéb eszközigények kezelése, folyamatszabályozás szerint,
  • Napi adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • Egyéb, kapcsolódó feladatok.

Feltételek:

  • Szakmunkás végzettség,
  • Targoncavezetői OKJ-s végzettség (3324 Vezetőüléses targoncák),

Előny:

  • Raktárosi gyakorlat,
  • SAP ismeret,
  • Számítógépes alapismeret (Word, Excel).

Amit kínálunk:

  • Cafetéria juttatás,
  • Munkába járás költségtérítés,
  • Kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőinkben,
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás,
  • Balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal, pozíció és bérigény megjelölésével lehet.
Adatvédelmi tájékoztatónk megtalálható a
www.dmrvzrt.hu oldalon

Raktáros

Szentendre, 2000 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 12.06.2020