Raktáros-árukiadó

A KOMPEL Kft. 20 éve foglalkozik elektromos termékek importálásával és azok forgalmazásával.

A biztos háttérrel rendelkező vállalat dinamikus csapatába keres

munkatársat.
(teljes munkaidős)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiszámítható családbarát munkaidő (szabad hétvégék)
  • Tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Megbízható, stabil munkahely

Főbb feladatok, munkák:

  • vevők pontos és gyors kiszolgálása, raktárkészlet kezelése
  • bejövő és kimenő szállítmányok rakodása
  • átvett anyagok belső jelölése
  • munkaterület tisztán tartása, raktári rend biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • elektromos termékek ismerete
  • számítógép kezelési ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú villamos végzettség, (karbantartás)
  • B kategóriás jogosítvány

Az állásra jelentkezés módja:

Fényképes életrajzát küldje elektronikus úton vagy Kompel Kft. 1105 Budapest, Vaspálya u. 20/a. címen lehet jelentkezni.

Jelentkezési határidő az állásra: 2020.06.15

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 12.06.2020