Raktáros

Dinamikusan fejlődő élelmiszer termékeket forgalmazó kereskedő cégünk Üllőn épülő, hamarosan használatba vehető telephelyére

Raktáros

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • raktározással kapcsolatos tevékenységek ellátása hűtött raktárban
  • készletek átvétele, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása
  • komissiózás, készlet kiadás
  • raktári be-, illetve kivételezési bizonylatok, szállítólevelek kiállítása számítógépen

Elvárások:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány (3324, 3312, 3313)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jártasság számítógép használatában

Előny:

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • NAVISION vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

  • Üllő

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Raktáros

König-Plus Kft.
Budapest
Üllő, 2225 Magyarország
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 28.02.2020