Raktáros

A VAN GRAAF egy nemzetközi divatáruház-lánc, mely kimagasló kompetenciájáról és magabiztos stílusérzékéről ismert. A kiváló minőségű alapdaraboktól, a designer kollekciókon át a modern trendekig - márkaspecialistaként minőséget, sokszínűséget és divat know-how-t kínálunk. 2001 óta a vállalkozás Európa szerte dinamikusan terjeszkedik és 2009 óta Magyarországon is képviselteti magát.

Akár azonnali kezdéssel keresünk munkatársakat az Allee, illetve az Árkád Bevásárlóközpontokban sikeresen működő divatházainkba az alábbi pozícióba, rész-vagy teljes munkaidőben:

RAKTÁROS

Az Ön feladatai:

  • az elfekvő és függő áru átvétele
  • teherautók be-és kipakolása, a beérkező áru előkészítése és kihelyezése az eladótérbe
  • a kimenő áru felügyelete, az áruházak közötti árumozgás és etikettszükségletek feldolgozása
  • rakodási listák elkészítése
  • a raktár rendbentartása és gondozása
  • az árugazdálkodási rendszer működtetése elektronikus adatfeldolgozás segítségével
  • leltárokon való részvétel
  • szakszerű hulladékmentesítés (pl. kartonok és fóliák préselése) rendrakási munkák

Elvárások:

  • ideális esetben raktáros pozícióban szerzett tapasztalat (textilkereskedelmi tapasztalat előnyt jelent)
  • szorgalom, teherbírás
  • jó kommunikációs képesség, csapatszellem

Amit kínálunk:

  • munkábajárási támogatás
  • étkezési költségtérítés
  • személyzeti kedvezmény az áruházban forgalmazott termékekre, saját illetve családtagok részére
  • munkaruha
  • fejlődési lehetőség (várjuk pályakezdők és gyakornokok jelentkezését is)
  • vasárnapi pótlék, rendkívüli behívás esetén bérpótlék
  • a Van Graaf-nál eltöltött évek után évfordulós jutalom
  • toborzási bónusz

Munkavégzés helye:

VAN GRAAF Bt. | Allee | Váli u. 3 | 1117 Budapest
VAN GRAAF Bt. | Árkád | Örs vezér tere | 1106 Budapest Budapest

Örömmel fogadjuk Online jelentkezését, melyben kérjük adja meg a pályázati kiírás megnevezését „Raktáros“.

Raktáros

Budapest
Full time, Part time
1 year
Secondary technical school

Published on 2020-04-02