Raktáros

Partnerünk:

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnercégünk RAKTÁRI MUNKÁRA komissiózó, áruösszekészítő munkatársakat keres

Főbb feladatok:

  • Az előkészített rendelések, kiszedése az árukészletből
  • Szakszerű és biztonságos árutárolás / kezelés
  • Kiszedett rendelések továbbítása a megfelelő társosztályhoz
  • A kikomissiózott termékek számszerű, minőségi ellenőrzése
  • Raklapok fóliázása fóliázógéppel
  • A szállításhoz összekészített áru raklapos mozgatása békával

Előny:

  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Targonca jogosítvány (friss targonca vezetői jogosítvánnyal is várjuk a jelentkezőket)
  • PDA – kézi adathordozó ismerete

Amit kínálunk:

  • Magyar tulajdonú cégnél stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Biztonságos, modern munkakörnyezet
  • Fix fizetés és béren kívüli juttatások
  • 2 műszakos munkarend, hétfőtől péntekig (6:00 – 14:30; 13:15 – 21:45)

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület, Campona utca 1 – Harbor Park. A műszakokhoz igazítva céges buszt biztosítunk Érd, Stop Shop megállóból

Raktáros

Budapest
no work experience required

Published on 27.02.2020