Raktáros

Raktáros

A munkakör ellátásához szükséges készségek, elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Targonca jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Operációs rendszer felhasználó szintű ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • Angolnyelv ismeret előny
  • A telephelytől lehetőleg 25 km-es távolságon belüli lakhely
  • Lehetőleg rendelkezzen szgk.-val mivel tömegközlekedéssel korlátozott a bejutás
  • Jó fizikai állapot a munkavégzés természetéhez szabva (20-25 kg-os dobozokat is mozgatni kell)
  • Munkatapasztalat ilyen vagy hasonló munkakörben
  • Minimum 1 év folyamatos munkaviszony egy munkáltatónál
  • Nyitott legyen csapatmunka végzésére
  • Precíz összpontosított munkavégzésre legyen alkalmas (termékazonosítás, különböző eszközök kezelése…..)

Amit cégünk nyújtani tud:

  • Egyműszakos munkarend (8:00-16:30)
  • Bérezés bruttó 350-380 ezer forint tapasztalattól függően
  • Angolnyelv tanulás munkaidő keretén belül a cég anyagi támogatásával
  • Péntekenként Pizza illetve egyéb étel a cég által biztosítva
  • Munkábajárás támogatása 15Ft/km-ként illetve bérlet megtérítése
  • Csapatépítés évente, karácsonyi rendezvény színvonalas helyszíneken
  • Munkaruha biztosítása
  • Fejlődési perspektíva a munkavállaló számára
  • Kis létszámú csapat nemzetközi háttérrel
  • Csapat szellem
  • Hosszú távú munkalehetőség
Requirements:
Qualities:
Company details:

Raktáros

TR Hungary Kft.
Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Budapest
Full time
2 years
Vocational school

Published on 2020-02-15