Raktárkezelő (Zamárdi)

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Vagyongazdálkodási Osztálya

RAKTÁRKEZELŐ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Áruátvétellel, és árukiadással kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Igények feldolgozásával, készletszintek figyelésével kapcsolatos feladatok;
  • Raktári készlet naprakész nyilvántartása, raktári rend kialakítás és fenntartás;
  • Raktári anyagmozgatás koordinálása és adminisztrálása;
  • Anyagrendeléssel, készletfeltöltéssel kapcsolatos feladatok;
  • Hulladékkezelési feladatok ellátása;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és társszervezetekkel

FELTÉTELEK:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Lojalitás
  • Megoldásközpontú, készletgazdálkodó szemlélet
  • MS Office alap szintű ismerete

ELŐNY:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Saját gépjármű
  • Targonca vezetői szakképesítés (vezető üléses)
  • SAP-vagy egyéb ERP használatában szerzett gyakorlat, ADR ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Családbarát munkahely
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Keszthely

Jelentkezni 2019. szeptember 27-ig lehet.

Zamárdi, 8621 Magyarország
Somogy
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 27.02.2020