Raktárkezelő (Tatabánya)

Világszinten vezető elektronikai gyártó partnerünkhöz RAKTÁRKEZELŐ munkatársakat keresünk tatabányai munkavégzésre!

Feladatok

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

A munkautasításoknak és folyamatleírásoknak megfelelően a beérkeztetett tételek tárhelyre tárolása, kitárolása, tárhelyek közötti áthelyezések elvégzése.

Egyéb információk

  • Munkatárs ajánlási bónusz 60.000Ft/fő

Requirements:

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség

Benefits:

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Cafeteria
  • Havi bónusz
  • Munkatárs ajánlási bónusz 60.000Ft
  • Jól felszerelt szociális helységek, meleg- és hideg konyha, tiszta és rendezett munkakörnyezet

Qualities:
  • Előny: szakirányú végzettség, hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Tatabánya, 2800 Magyarország
Full time
Primary school

Published on 17.01.2022