Raktári supervisor - INTS/9/326

Nyírbátori partnerünk számára keresünk kollegát

Raktári supervisor

pozícióba

Ref.: INTS/9/326

Feladatok:

  • a raktári operáció irányítása,
  • a raktári folyamatok működtetéséhez szükséges erőforrások tervezése, nyomonkövetése,
  • szabadság és túlóra tervezése,
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése,
  • a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre,
  • projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé,
  • LEAN folyamatokban részvétel, javaslatok készítése,

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • vezetői tapasztalat,
  • logisztikai vagy raktárban szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,

Ajánlatunk:

  • vezetői képzések,
  • angol nyelvoktatás,
  • folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek,
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • emberközpontú vállalati kultúra, jó hangulatú csapat,
  • versenyképes bérezés, széleskörű juttatási rendszer (bónusz és béren kívüli juttatások),
  • utazási költségtérítés,
  • céges laptop, telefon.

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 28.02.2020