RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ – átlag 590 000 Ft

"Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.

A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Logisztikai Központ, Budapest IX. kerület

Feladatok:

  • 25-30 vagy akár nagyobb, 40-50 fős raktári csapat vezetése, támogatása, ellenőrzése
  • Egy konkrét raktári részleg (címkézés, komissiózás vagy csomagolás) teljeskörű irányítása, munkáltatói jogkörrel
  • Folyamatosan jól teljesítő csapat kialakítása, fenntartása
  • Munkafolyamatok és rendszerek működtetése, betartatása, biztosítása
  • Az adott terület felelős munkaszervezése, optimális beállítása
  • A tulajdonosi szemlélet képviselete a napi gyakorlatban
  • Együttműködés, kapcsolattartás a logisztikai felsővezetéssel

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér, teljesítmény prémium, műszakpótlékok - havi átlag 590 000 Ft fizetés
  • Területén piacvezető nagyvállalat biztos, stabil háttérrel
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő modern vállalati rendszer
  • Felelősségteljes pozíció, változatos feladatok
  • Két műszakban történő munkavégzés:
    • „A” hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00
    • „B” hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00
    • havi 1 hétvégén munkavégzés, amit pihenőidővel kompenzálunk

Elvárások:

  • Termelési / logisztikai / raktározási területen szerzett csoport- vagy műszakvezetői tapasztalat
  • Nagyobb létszámú munkatársi állomány irányításban szerzett gyakorlat
  • Logikus, reális és felelősségteljes gondolkodásmód
  • Erős vezetői készségek, képességek
  • Önálló döntéshozatali képesség

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR
VÁLLALATÁHOZ.

Budapest
Pest
Full time
1 year
Secondary school

Published on 18.07.2020