Raktári műszakvezető

A készáru raktár csapatába, a block csapat vezetéséhez keresünk, egyműszakos munkarendbe műszakvezetőt (supervisort). Ha érdekel az emberek, folyamatok, területek fejlesztése és irányítása, valamint rendelkezel a leírásban szereplő elvárásokkal, várjuk a jelentkezésedet.

Feladatok:

  • Támogatja a vállalat stratégiai és üzleti céljainak megvalósulását
  • Tervezi, szervezi, irányítja és fejleszti a területhez kapcsolódó folyamatokat: pl. zárolások, ECO-k, rework-ök, szortírozások, kalibrációkhoz és dokumentálásokhoz kapcsolódó feladatok.
  • Kapcsolatot tart a társosztályokkal, részlegekkel, biztosítja a megfelelő adatszolgáltatást
  • Raktári folyamatokat elemez, javaslatot tesz a hatékonyabbá tételre
  • Részt vesz a teljesítményértékelési rendszer mérőszámainak kidolgozásában, biztosítja a terület mérőszámainak megfelelő szinten tartását
  • Részt vesz belső auditokon, eltérések feltárt hiányosságok korrigálására javaslatot tesz
  • Megköveteli a munkavédelmi és biztonsági előírások betartását
  • Részt vesz a vevői reklamációk kivizsgálásában, javító-megelőző intézkedéseket hoz a minőségi mutatók folyamatos javítására
  • Részt vesz a raktári dolgozók kiválasztásában, tréningezésében, valamint teljesítmény menedzsmentjében

Elvárások:

  • Ember- és vevőközpontú gondolkodásmód
  • Önállóság, eredményorientáltság, döntéshozatali képesség
  • Analitikus szemlélet, problémamegoldó képesség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves vezetői tapasztalat
  • Gyártási/raktári környezetben szerzett tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Releváns szakterületen szerzett felsőfokú végzettség

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
Less than one year

Published on 28.10.2020