Raktári műszakvezető (200000E6)

Az Alapanyag raktár csapatába keresünk többműszakos munkarendbe olyan Supervisor kollégát, akit érdekel az emberek fejlesztése, elégedettségük magas szinten tartása, valamint érdeklődik a raktározási folyamatok iránt. Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy olyan összetartó csapathoz tartozni, ahol a tanulás, tapasztalatszerzés mellett közös élményekkel lehetsz gazdagabb a mindennapi munka során.

Feladatok

  • Támogatja a vállalat stratégiai és üzleti céljainak megvalósulását
  • Tervezi, szervezi és irányítja a termeléstervezési igények figyelembe vételével az alapanyag raktári folyamatokat
  • Kapcsolatot tart a társosztályokkal
  • Raktári folyamatokat elemez, javaslatot tesz a hatékonyság növelésére
  • Részt vesz a teljesítmény értékelési rendszer mérőszámainak kidolgozásában, biztosítja a terület mérőszámainak megfelelő szinten tartását
  • Részt vesz belső auditokon, eltérések feltárt hiányosságok korrigálására javaslatot tesz
  • Megköveteli a munkavédelmi és biztonsági előírások betartását
  • Részt vesz a vevői reklamációk kivizsgálásában, javító-megelőző intézkedéseket hoz a minőségi mutatók folyamatos javítására
  • Részt vesz a raktári dolgozók kiválasztásában, képzésében
  • A kollégák teljesítményének menedzselése

Elvárások

  • Minimum 1-2 éves vezetői tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Háromműszakos munkarend vállalása
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Önállóság, eredményorientáltság, döntéshozatali képesség, analitikus szemlélet, problémamegoldó képesség
  • Ember- és vevőközpontú gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Raktári környezetben szerzett tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Releváns szakterületen szerzett felsőfokú végzettség

Debrecen
Full time
1 year
High school
Bachelor
Master
Secondary school
Secondary technical school

Published on 27.05.2020