Raktári kisegítés

A Linde Anyagmozgatás emelővillás targoncák és a raktártechnikai gépek világviszonylatban egyik legnagyobb gyártója, és több mint 50 éve példaértékű megoldásokat nyújt az anyagmozgató gépek, a flottakezelés, vezetéstámogató rendszerek és szervizajánlatok területén. Csapatukhoz most te is csatlakozhatsz!

Feladatok:

  • Raktári dolgozók munkájának segítése
  • Szervizműhely fenntartásában való segédkezés
  • Polcrendezés
  • Doboz pakolás
  • Csomagolás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 17 életév

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 07:30-16:00, pénteken 07:30-13:00
  • Heti 35-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Fizetés: bruttó 1200 Ft/óra
  • Folyamatos diákmunka lehetőség augusztus végéig

Előnyt jelent:

  • Dunaharasztihoz közeli lakhely

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Pest
Part time

Published on 04.07.2020