Logisztikai Ügyintéző / Adminisztrátor

Feladatkör, kompetenciák és felelősség
Szolgáltató cég multinacionális partnercége számára Logisztikai Ügyintéző / Adminisztrátor kollégákat keres teljes munkaidőbe, versenyképes kereseti lehetőséggel Tatabányán található logisztikai és termelési központba.

Feladatok:

  • Ügyfelektől beérkező rendelések feldolgozása, hívások fogadása, e-mailek megválaszolása
  • Beérkező és kimenő szállítmányok adminisztratív kezelése
  • Raktári készletmozgások adminisztrációja, könyvelése, nemzetközi/ belföldi visszáruk kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációképes illetve alapszintű angol nyelvtudás
  • Számítógép-felhasználói ismeretek felhasználói szinten
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Proaktív személyiség
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, komplex gondolkodás

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Utazási költségtérítés saját gépjármű használata esetén
  • Műszakrend: állandó nappalos műszak hétfőtől péntekig 8.00-17.00
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kultúrált munkakörülmények

Fényképes önéletrajzzal, melyet a jelentkezem gombra kattintva várunk.

Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 04.12.2020