Raktári csoportvezető

Pozíció leírása:Árukezelés;
Bejövő nyersanyagok átvételének koordinálása;
Bejövő nyersanyagok, alapanyagok rendszerbe történő rögzítése, ( saját MES rendszert fogunk használni erre nem SAP-t);
Kommunikáció a nyersanyagot szállító beszállítóval a szállítások érkezésének idejéről;
A bejövő nyersanyagok, alapanyagok számára a folyamatos raktári betárolás biztosítása;
Raktári kapacitás maximalizálása, belső rakodások irányítása;
Raktárban tárolt alapanyagok eljárások szerinti tárolásának biztosítása;
Késztermékek kamionra történő pakolásának koordinációja a kiszállításnál;
Anyagmozgatás;
Hozzá tartozó eszközállomány menedzselése;
A termelési területekről érkező ( rendszeren keresztül) alapanyag és nyersanyag igény belső anyagmozgatásának menedzselése;
Az üzemhez és a belső raktárhoz rendelt targoncák és emberi erőforrások irányítása ellenőrzése;
Külföldi vezetővel rendszeres egyeztetések (angol nyelven);
Irányítási feladatok;
Raktárosok koordinálása, ellenőrzése, szabályok betartatása;
Jelenléti ívek kezelése, szabadságolások;
Új belépő kollégák betanítása;
Oktatások;
Raktárosok kiválasztási folyamatában történő részvétel.Követelmények: Középfokú végzettség;
Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban!);
5-6 év raktárlogisztikában szerzett szakmai tapasztalat, és min. 2-3 év vezetői tapasztalat;
2021. nyaráig 1, majd után több műszakos munkarend vállalása.Előny: Targoncás jogosítványMunkavégzés helye: KomáromJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].
Tárgy mezőben: Raktári csoportvezető, Komárom

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 14.01.2021