Raktári adminisztrátor napi bejelentéssel- Szigetszentmiklós

Egyszerűsített foglalkoztatási formában, heti kifizetéssel raktári adminisztrátorokat keresünk Szigetszentmiklósra, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • raktári folyamatok (betárolás, kitárolás) követése
  • raktár-irányítási rendszer használata
  • árumozgáshoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • leltározási folyamatok végrehajtása
  • riportok, kimutatások, jelentések készítése
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, raktári dolgozókkal
  • kapcsolattartás az ügyféllel

Elvárás:

  • 2 műszak vállalása
  • adminisztrációs és/vagy raktári tapasztalat

Előny:

  • angol nyelvtudás (levelezni kell a partnerekkel)

A munkáltató ajánlata:

  • egyszerűsitett foglalkoztatás
  • órabér, heti kifizetéssel
  • cafeteria 12.500 ft
  • 30%-os műszakpótlék
  • munkába járási támogatás, közig. határon kívülről
  • azonnali munkakezdés
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség

Utazás:

  • Szigetszentmiklós Auchantól céges buszjárat, 2 műszakhoz igazodva
  • esti járat Csepel, Szent Imre térig közlekedik
  • útiköltség támogatás vagy bérlettérítés közig. határon kívülről

A munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)
(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021