RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR (ÁRUÁTVÉTEL)

Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai
autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket. Budapesti logisztikai központunkba keresünk munkatársakat hosszú távra, két műszakos - délelőtt, délután - munkarendben az alábbi beosztásban:

BUDAPEST

  • A Te feladataid:
    • A logisztikai központba beérkező áruk nyilvántartása
    • Logisztikai folyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció
    • Riportok, kimutatások készítése
    • Áruátvételi vezető munkájának támogatása

    Amit Tőled várunk:

    • Középfokú végzettséget
    • Pontos, precíz, önálló munkavégzést
    • Magabiztos Excel ismeretet
    • Két műszakos munkarend vállalását

    Amit Neked kínálunk:

    • Kulturált, irodai környezetet
    • Hosszú távú, stabil munkahelyet
    • Határozatlan idejű munkaszerződést
    • Céges mobiltelefont privát célra is
    • Étkezési lehetőség cégünk saját éttermében
    • Munkaruha biztosítása
    • Betanítást és fejlődési lehetőséget

    LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR
    VÁLLALATÁHOZ.

    Önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.

Budapest
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
High school

Published on 25.07.2020