Raktári adminisztrátor

Szenvedélyünk a logisztika.
Felkapjuk, tároljuk, csomagoljuk, szervezzük, elvisszük, elhozzuk.
Mint a sivatagi szél, hiszen mi mindig célba érünk.
Fontos nekünk, hogy Te azt a feladatot végezd, amiben igazán jó vagy.
Fontosak Neked a változatos feladatok? Önállóan és gyorsan dolgozol?
Csatlakozz hozzánk most

Raktári adminisztrátor pozícióban

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Kapcsolattartás nemzetközi ügyféllel
  • A raktár-irányítási szoftver teljes körű használata
  • Vevői megrendelések kezelése
  • Szállítási dokumentációk készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az operációval

A pozíció betöltéséhez rendelkezned kell:

  • Középfokú végzettséggel
  • Német vagy angol nyelv közép szintű ismerete
  • Magabiztos számítógépes felhasználói szintű ismeretekkel

Amit emellett elvárunk:

  • Felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Kiváló feladatmegoldó készség

Ami előnyt jelent:

  • Raktári nyilvántartás terén szerzett szakmai ismeret
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Amit cserébe kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Képzés, fejlődés lehetősége
  • Stabil szakmai háttér
  • Jó csapat

Munkavégzés helye: Budapest, Boráros tértől 2 HÉV megálló

Nálunk kemény munka, igazi piaci verseny és rengeteg kihívás vár Rád! Biztosítjuk számodra a stabil szakmai hátteret, igényes munkakörnyezetet, jó csapatot! Ha nem riadsz vissza a felelősségteljes munkától, küldd el önéletrajzodat a bérigény megjelöléssel, „Raktári adminisztráció” jeligére.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 21.06.2020