Quotation Engineering Assistant

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft.Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel.

Feladatok:

  • Az árajánlat kérések rendszerezése, dokumentálása
  • Termék adatcsomag ellenőrzése, feldolgozása
  • Új termékek árajánlatához szükséges számítások elkészítése.
  • A termék előállítási idejének kiszámolása és gyártási folyamat megtervezése
  • Szükséges technológia és eszközök meghatározása
  • Előzetes csomagolás és csomagolóanyag költség számítása
  • Szállítási költségek bekérése
  • Műszaki kérdésekben szükség esetén egyeztetés a mérnökségi osztállyal

Elvárások:

  • Műszaki, középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Gyártási folyamatok ismerete (SMT és BE folyamatok)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Műszaki rajz olvasása, értelmezése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Vonzó cafetéria
  • Sok egyéb dolgozói juttatás, kedvezmények
  • Albérlet támogatás
  • Kiváló bejárás támogatás
  • 21 éve stabil növekvő cég
  • Biztos hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Tréningek
  • Helyben, ingyenes nyelvtanfolyam
  • Amerikai multinacionális munkakultúra

Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
1 year
Secondary school

Published on 27.02.2020