Quality technikus - Veszprém

Feladatok:

  • Sorozatgyártásban gyártott termékek minőségének biztosítása vizsgálatokkal
  • Rendszeres vizuális ellenőrzések elvégzése, gyártási folyamatindításban való részvétel
  • Gyártásból kieső termékek, selejtek analizálása
  • Új kollégák betanítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapvető mérőeszközök ismerete (tolómérő, mikrométer, stb.)
  • Minőségügyi ismeretek
  • Számítógépes ismeret
  • Releváns területen (sorozatgyártásban) szerzett tapasztalat előny
  • 3 műszak vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító partnere számára közvetít főállású munkatársat.

Egyéb információ:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre. A részletekről érdeklődni lehet Varga Márknál a +36 20 339 6250-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.