Senior Quality technikus - Veszprém

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Senior Quality technikus

munkatársat keres Partnercége megbízásából.

Feladatok:

  • Sorozatgyártásban gyártott termékek minőségének biztosítása vizsgálatokkal
  • Rendszeres vizuális ellenőrzések elvégzése, gyártási folyamatindításban való részvétel
  • Gyártásból kieső termékek, selejtek analizálása
  • Új kollégák betanítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Mérőeszközök magabiztos ismerete (tolómérő, mikrométer, stb.)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeret

Műszakrend:

 3 műszak

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító partnere számára közvetít főállású munkatársat.

Egyéb információ:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Veszprém
Veszprém
Full time
2 years
High school

Published on 02.08.2020