Pozíció leírása / Job description

Partnerünk különböző technikai megoldásokat tervez és gyárt az autóipar és a szórakoztató ipar számára világszerte, beleértve az infotainment rendszereket, audio és vizuális termékeket. Pécsi telephelyükre várjuk tapasztalt szakemberek jelentkezését Minőségbiztosítási mérnök pozícióra.

A partner termelésének folyamatos növekedése miatt van szükség az új QE kollégára, akinek fő feladata a gyártási minőség biztosítása lesz.

Feladatok részletesen:

  • termelés támogatása minőségbiztosítási szempontból,
  • új projeketek minőségügyi támogatása,
  • belső auditok levezénylése,
  • részvétel vevői auditokon és látogatásokon,
  • reklamációk kezelése és javító intézkedések elrendelése
  • vevői kommunikáció,
  • minőségbiztosítási KPI-ok monitorozása és riportálása.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • mérnöki felsőfokú végzettséggel
  • magabiztos angol nyelvtudással
  • minőségbiztosítási rendszerek és eszközök ismeretével

Előny ha van:

  • autóipari / elektronikai gyártási tapasztalat
  • IATF vagy VDA ismeret

Amit nyújtunk / Benefits

Amit partnerünk kínál:

  • multinacionális környezet
  • vonzó kompenzációs csomag (kiemelkedő relokációs támogatás)
  • folyamatos képzések
  • karrierépítési lehetőség

Randstad Hungária Kft. logó

Quality Engineer - Project and Production

Pécs
Full time

Published on 18.06.2021