Quality engineer

Ref.: INTS/9/377

Feladatok:

  • Minőségirányítási rendszer felügyelete, ellenőrzése, elemzése és fejlesztése,
  • minőségbiztosítási dokumentumok kezelése,
  • vállalatnál működő minőségirányítási folyamatok karbantartása és fejlesztése,
  • termeléshez kapcsolódó mintavételezési és minősítő folyamatok működtetése és fejlesztése,
  • nem megfelelősségek kezelése,
  • minőségirányítási oktatások szervezése, lebonyolítása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (elsősorban műszaki)
  • legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • képesség önálló és felelősségteljes munkavégzésre,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • képesség összetett folyamatok átlátására,
  • nyitott és megbízható személyiség.

Előny:

  • multinacionális cégnél szerzett tapasztalat hasonló pozícióban,
  • minőségbiztosítási végzettség.

Amit nyújtunk:

  • modern, folyamatosan növekvő multinacionális környezet,
  • munkavállaló fókuszú, nyitott és visszajelzés alapú szervezeti kultúra,
  • kiváló munkahelyi légkör,
  • folyamatos fejlődése lehetőségek, tréningek,
  • Kelet-Magyarországon versenyképes bérezés,
  • vonzó és sokszínű juttatási csomag,
  • bejárási támogatás,
  • céges laptop,
  • céges mobiltelefon

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 25.06.2020