Partnercégünk a hazai e-kereskedelmi és vállalati site fejlesztési piac meghatározó és egyik legstabilabban növekvő szereplője. Komplex projekteken dolgoznak vállalati ügyfeleknek egy igazán válogatott, fiatalos, saját munkájával szemben igényes szakmai teamként. Náluk sok ezer, vagy akár több százezer látogatóval bíró hazai és nemzetközi e-kereskedelmi projekteken dolgozhatsz, beleláthatsz az e-commerce fejlesztések világába.

Most

QUALITY ASSURANCE

munkakörbe keresnek haladó vagy senior munkatársat.

A következőkkel találkozhatsz náluk:

  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Csapatjáték
  • Erős e-commerce szaktudás
  • Termék fókuszú megközelítés
  • Állandó folyamat és eszközfejlesztés
  • Belső képzések
  • Baráti közeg
  • Tágas, napfényes, jó hangulatú iroda
  • Nagyon jó megközelíthetőség – a Deák tér szomszédságában, az Andrássy út elején

Mik is lennének a feladataid?

  • A szoftverfejlesztés teljes életciklusa során biztosítani a minőséget az integrációs csapat tagjaként. Ez jelent sprint és support jellegű feladatokat, valamint hiba reprodukálást, nyomozást és a feature fejlesztés tesztelését
  • A rendszer specifikációinak áttekintése és megfelelősségének ellenőrzése
  • Tesztelési stratégiák és teszt tervek kidolgozása
  • Vizsgálati esetek elkészítése (kézi és automatizált) és az eredmények elemzése
  • Tesztelésből kieső hibák és javaslatok megosztása a fejlesztői csapattal, projektmenedzserrel, valamint ezek megoldásában való segítség
  • Terheléses tesztek tervezése, menedzselése, kiértékelése
  • Részvétel a QA szakmai team folyamatainak fejlesztésében
  • Egyszerű konfigurációk elvégzése a node.js és Erlang rendszerekben is

Elvárt szakmai tapasztalatok és készségek:

  • Legalább 3 év Quality Assurance területen, illetve szoftver tesztelőként szerzett tapasztalat
  • Kódolási alapismeretek az egyszerűbb konfigurációk elvégzéshez, valamint az érdekesebb tesztesetek miatt
  • Kiemelkedő precizitás és minőségérzék, ugyanakkor nyitottság a hibák építő jellegű kommunikációjára
  • Energikus munkavégzés, önálló és csapatmunkára való képesség
  • Jó dokumentációs készségek
  • Tesztelési rutinok, folyamatok valamint automatizmusokkal kapcsolatos ismeretek és tapasztalat

Előnyt jelent az alábbi rendszerek használatában való jártasság:

  • JSON
  • RestQPI
  • HTTP standards
  • Git
  • Postman használat
  • SSH
  • Linux CLI ismerete
  • MongoDB
  • SQL
  • RabbitMQ

Mit adnak ők mindezért?

  • Szakmai fókuszú stabil fejlődési környezetet
  • Komfortos munkakörülményeket, nagyszerű Andrássy úti irodát
  • Innováció központú szemléletet
  • Kiváló, segítőkész, baráti csapatot, jelenleg 62-en várunk rá hogy megismerhessünk
  • Versenyképes díjazást
  • Nyitottságot és támogatást
  • Korlátlan kávé és net fogyasztást
  • Külön szakosodást e-commerce területre
  • Rugalmasságot a napi munkában

Quality Assurance munkatárs

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 18.10.2020