Pultos / felszolgáló

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. soproni megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Elvárások:

  • Vendéglátóiparban szerzett munkatapasztalat
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Kedves, türelmes, magabiztos személyiség
  • Fizikai terhelhetőség

Feladatok:

  • Rendelések összeállítása, kiadása
  • A pult és egyéb területek tisztán tartása
  • Rendelések gyors, pontos felvétele és teljesítése
  • Vendégek udvarias és szakszerű kiszolgálása
  • Az vendéglátó egység többi részlegével való szoros együttműködés

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Német nyelvismeret
  • Azonnali munkába állás

Amit kínálunk:

  • Alapbér + béren kívüli juttatás
  • Fiatalos légkör, modern környezet
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye: Sopron

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkába állás időpontja: Azonnal

Megbízó profilja: Soproni vendéglátási egységet üzemeltető Megbízópartnerünk számára keresünk Pultos / felszolgáló munkatársat. Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a +36 30 844 9109 telefonszámon lehet.

Sopron
Győr-Moson-Sopron
Full time
1 year

Published on 06.03.2020