PROJEKTVEZETŐ VILLAMOSMÉRNÖK

Ha szeretnél izgalmas projektekben részt venni és a Paksi Atomerőmű munkálatain dolgozni, akkor ez a Te lehetőséged!

Feladatok:

  • Villamos tervezési munkák elvégzése
  • Műszaki üzemeltetési és karbantartási tanácsadás támogatása
  • A kapott projektmunkák szakmai előkészítése, tervek ellenőrzése és szakmai felügyelete
  • A munkavégzéshez kapcsolódó dokumentációk, munka és tűzvédelmi előírások, szabályzatok előkészítése
  • A dokumentációkba foglalt előírások munkatársakkal való betartása
  • A munkavégzéshez szükséges anyagok, eszközök beszerzése, megrendelése
  • Alvállalkozók és szállítók kiválasztása, megversenyeztetése
  • A megrendelőkkel és üzemeltetőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Az elvégzett projektmunkák során feltárt esetleges szakszerűtlenségek kijavításának elrendelése, határidők betartatása
  • Az elvégzett munkák ellenőrzésében és felügyeletében való aktív részvétel, átadási dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 5 év építőipari vagy gyártási környezetben szerzett villamosmérnöki tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat (58 fő irányítása)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Magasfokú problémamegoldó készség
  • Részletekre való figyelmesség

Juttatás:

  • Garantáltak az izgalmas projektek
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil lábakon álló munkahely
  • Piacképes alapfizetés
  • Céges autó korlátlan magánhasználatra

Munkavégzés helye és ideje:

  • Paks
  • Hétfőtől péntekig 6-14 óráig

Ha felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség, pályázz magyar nyelvű önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Tolna
Full time

Published on 23.10.2020