Projektvezető - Veszprém

Feladatok:

• Árajánlat készítése és az értékesítés támogatása
• Ütemterv kidolgozása és a határidők betartása és betartatása
• A projektben résztvevő tervezők, programozók szakmai irányítása
• Folyamatos kapcsolattartatás a vevőkkel, a műszaki csapattal és a vezetőséggel
• Beüzemelés, összeépítés szakmai felügyelete
• A projekthez tartozó dokumentáció kezelés a vállalatirányítási rendszerben
• Kapacitás tervezés, esetlegesen külső partnerek bevonásának koordinálása

Elvárások:
• Célgép tervezésben vagy projekt vezetésben szerzett minimum 5 éves tapasztalat (autóipar/automatizálás)
• Gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki diploma
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Jogosítvány és gépjármű-vezetési gyakorlat
• Inventor vagy hasonló tervező szoftver felhasználói szintű ismerete
• MS projekt felhasznűlói szintű ismerete
• Irodai alkalmazások (Office és egyéb alapszoftverek) felhasználói szintű ismerete
• Profitorientált, tudatos, gazdálkodó szemlélet
• Szakmai elkötelezettség és megoldásorientált gondolkodásmód
• Határozott fellépés, magabiztos személyiség
• Önálló, proaktív munkavégzés
• Rugalmasság, dinamizmus

Előny:
• Német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:
• Kiemelkedő juttatási csomag
• Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
• Innovatív munkakörnyezet
• Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:
Veszprém

A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. magyar tulajdonú automatizálással és célgépgyártással foglalkozó partnere részére toboroz projektvezető pozícióba új munkatársat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a Jelentkezem gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03172@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Full time

Published on 22.09.2021