Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Ukrán kommunikációs szintű nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, empátia
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, határozott és magabiztos fellépés

Feladatok:

  • Külföldi munkavállalók munkavállalási engedélyével kapcsolatos adminisztráció
  • Telefonos és személyes kapcsolattartás a munkavállalókkal és a hivatalokkal (Bevándorlási, OEP, NAV)
  • Felvételi eljárásban történő aktív részvétel
  • Az engedélyekhez szükséges dokumentumok előkészítése
  • Tolmácsolási feladatok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Változatos feladatok
  • Biztos munkahelyi háttér

A munkavégzés helye:

Szombathely

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20 911 57 56-os mobilszámon!

Projektvezető (ukrán nyelvtudással) - Szombathely

Szombathely
Full time
1 year
Bachelor
Master
Multiple diplomas
Secondary school
Secondary technical school
Vocational school

Published on 10.01.2021