Projektvezető - INTS/9/321

Nyírbátori partnerünk számára keresünk kollegát

Projektvezető

pozícióba

Ref.: INTS/9/321

Feladatok:

  • Projektek koordinálása, teljes körű projektmenedzsment – tervezéstől az üzembe helyezésig
  • Projekt tervek jóváhagyását követően a projekt csapat és a termelés irányítása
  • Projekt tervek kivitelezése a beszerzés, beruházás és a költségvetések nyomonkövetésével
  • Fejlesztési projektek támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Multinacionális és gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • Jó csapatjátékos

Előny:

  • LEAN szemlélet

Ajánlatunk:

  • Modern, multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés és bónuszlehetőség
  • Fejlődési lehetőségek
  • Utazástámogatás

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 27.02.2020