Projektvezető (épületgépész)

Épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó megbízónk számára keresünk

munkatársat.

Főbb feladatok

  • Az elnyert munkák megvalósításához szükséges valamennyi tevékenység irányítása
  • Figyelemmel kíséri az irányítása alá tartozó munkákat, azok készültségi fokát
  • Megköveteli a munka mennyiségi, minőségi elvégzését, a határidők betartását
  • az előkészítéstől a helyszíni munka irányításán keresztül a létesítmény átadásáig
  • Az előkészítési csoport és az építésvezető koordinálása
  • A megrendelői igények folyamatos nyomon követése
  • A kivitelezés során a változások rögzítése, pótmunkák dokumentálása
  • Műszaki átadási dokumentációk összeállítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú épületgépész mérnöki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 5 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, Autocad)

Pályázás során előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége

Budapest
Full time
5 - 10 years of experience

Published on 14.03.2020