Projektvezető

Az Ön új cége

Projektvezetőt keresünk napelemes erőművek, illetve megújuló energiával kapcsolatos ipari létesítmények tervezésével és kivitelezésével foglalkozó partnerünkhöz.

Az Ön új pozíciója

  • Ipari naperőművek műszaki előkészítése
  • Párhuzamosan futó projektek folyamatos menedzselése
  • Építési napló vezetése
  • Helyszíni munkavégzés ellenőrzése
  • Alvállalkozók tendereztetése
  • Projekt átadása az üzemeltetésnek

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Minimum technikusi végzettség
  • Releváns projekteken szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat kivitelezések menedzselésében
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől?

  • Fiatalos csapat
  • Igényes munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem: alapbér + gépkocsi használat + céges laptop és mobiltelefon
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések

Mit kell tennie most?
Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk legfrissebb szakami önéletrajzát.

Pest
Full time

Published on 21.07.2021