Projektvezető

Az Adecco Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (alapbér+prémium+cafetéria);
•    Támogatott szakmai képzések;
•    Szerteágazó kihívásokkal teli feladatok várnak Rád egy stabil multinacionális cégnél.

Te vagy az IGAZI, ha

•    Legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel;
•    Magabiztosan használod az angolt szóban és írásban;
•    Minimum 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van acélszerkezet gyártási környezetben;
•    Folyamat orientált szemlélet jellemez magas szintű időmenedzsmenttel;
•    Jól terhelhető vagy, gyakorlatias gondolkodással;
•    Csapat játékos vagy, de önálló és hatékony munkavégzés sem jelent problémát.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    Folyamatos kapcsolattartás külföldi megrendelőkkel, valamint belső projekttagokkal szóban és írásban,
•    Árajánlatok átvizsgálása és véleményezése;
•    Gyártási folyamat fejlesztése, menedzselése  a megrendeléstől a kiszállításig a Termelésirányítással és a projekttagokkal közösen;
•    Költségelemzések és határidőtervek készítése a vezetőségnek és a megrendelőknek.

Munkavégzés helye: Tiszakécske

Tiszakécske
Full time

Published on 08.04.2021