PROJEKTVEZETŐ

Kiemelt energetikai kivitelezési projektekkel foglalkozó Partnerünk, az erőművek, az ipari energetikai létesítmények, a tervezés és az ipari karbantartás szakterületeken tevékenykedik.

Magyarországon több pontján zajló, -meglévő és jövőbeni- erőművi és ipari gépészeti projektjeik megvalósításához keressük a következő munkatársat:

Projektvezető

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Infrastruktúra, energiaellátási, gépészeti, építészeti, villamos, erőátviteli és irányítástechnikai szakterületekből álló projekt megvalósításának irányítása,
  • A cég és a projekt megvalósítás képviselete a  megrendelő felé, a megrendelővel történő szerződés és változáskezelés, megrendelői koordináció,
  • Projektszervezet operatív irányítása,
  • Alvállalkozók, beszállítók kiválasztásának felügyelete és jóváhagyása
  • Tervezés, beszerzés, kivitelezés koordinációjának irányítása
  • A projekt naprakész pénzügyi(cash flow, nyereségesség) menedzselése
  • Az elvárt/kitűzött minőségi, határidő- és pénzügyi célok elérésének biztosítása,
  • Ütemterv elkészítése, betartása, betartatása,

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Felelős döntéshozatali képesség
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság az országon belül

Előnyös, de nem feltétel:

  • Német nyelvtudás

Amit Megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetés+Bónusz
  • Vállalati gépkocsi+laptop+telefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató vállalati légkör

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el a magyar és angol nyelvű önéletrajzait.

Üdvözlettel:

István

Vancsa István

ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-02-27