Projektmenedzser villamosipari területen - diákmunka

Partnerünk kisebb-nagyobb hálózatépítéseket és üzemeltetést segítő tevékenységet folytat.

Csapatukba keresünk diák munkatársat

Projektmenedzser gyakornok

munkakörbe.

Ha szívesen szereznél tapasztalatot az erősáramú kivitelezés területén, és hosszútávú munkalehetőséget keresel előrelépési lehetőséggel, akkor most itt a lehetőség!

A feladat a főállású kolléga munkájának segítése a projekt elejétől a végéig:

  • Beérkező tervek átnézése, önkormányzati engedélyek intézése, területbejárás, anyagrendelések bonyolítása, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, tételes elszámolás készítése és átadási dokumentáció, mely magában foglalja AutoCad programban rajzok készítését.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő utolsó éves felsőfokú tanulmányok villamosmérnök, műszaki menedzser vagy gépészmérnök szakon - maximum 2020 első feléig
  • AutoCad felhasználói szintű ismeretek
  • MS Office ismeret
  • Minimum heti 2 nap vállalása
  • B kat. jogosítvány

A helyszíni bejárások Pest megyében vannak, a helyszínre kijárás céges autóval biztosított.

Amit a partner kínál:

  • Remek tapasztalatszerzési lehetőség
  • Végzés után főállású lehetőség
  • Jól felszerelt irodahelyiség

A cég szívesen segít diplomamunkád készítésében is, amennyiben az erősáramú kivitelezés témájában írnád!

Munkaidő:
Hétköznaponként 06:45-tól 15:05-ig

Heti óraszám:
16 - 32 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Fizetés:
Br. 1538-1748 Ft/óra

Schönherz Iskolaszövetkezet
Budapest
Part time
no work experience required

Published on 28.02.2020