PROJEKTMENEDZSER (HORVÁT NYELVTUDÁSSAL)

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. Erőteljesen fejlődő üzletáguk a felmerülő igények miatt új pozíciót nyitott meg:

PROJEKTMENEDZSER HORVÁT NYELVTUDÁSSAL

Feladatok:

  • Naperőmű projektek fejlesztésének koordinálása Horvátországban
  • Fejlesztés alatt vagy építés előtt álló naperőmű projektek felkutatása, átvilágítások koordinálása, akvizíciók előkészítése Horvátországban
  • Kapcsolattartás helyi mérnökirodákkal és hatóságokkal
  • Tervezési-, kivitelezési osztályok munkájának koordinálása a horvát projektek kapcsán

Elvárások:

  • Legalább középfokú horvát nyelvtudás
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Energetikai vagy projektfejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • Mérnöki vagy műszaki menedzseri végzettség
  • Utazási hajlandóság (néhány hónap budapesti munkavégzés után rendszeres horvátországi kiutazás)

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Vállalati gépjármű magán használatra
  • Laptop és mobiltelefon
  • Minden munkavégzéshez szükséges feltétel megteremtése egyéni megállapodás alapján

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Külföld

Pozíció területei:

  • Energiaipar: Vezetői pozíciók
  • Energiaipar: Tervezés/Kivitelezés/Műszaki szakértő

Egyéb információk:

  • Jelentkezését szakmai önéletrajzának feltöltésével várjuk!

Nyelvtudás:

  • Horvát Középfok szóban és írásban
  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Budapest
Full time

Published on 02.03.2021