Projektmenedzser

UNISZOL-Létesítménygazdálkodási Zrt. pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó Részvénytársaság projektmenedzsert keres gondnoksági területre, budapesti munkavégzéssel, teljes munkaidőben azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • létesítmények folyamatos, magas minőségű üzemeltetésének felelős irányítása
  • projekttervek előkészítésében való aktív részvétel
    • megrendelőkkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
    • munkák megszervezése, irányítása
    • alvállalkozók munkájának ellenőrzése, szervezése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • önálló, megbízható, pontos munkavégzés
  • rendszerszemléletű gondolkodás, gyors problémamegoldó készség
  • jó szervező és irányító készség
  • jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
  • hasonló területen minimum 2 év gyakorlat

Amit kínálunk:

  • biztos vállalati háttér
  • hosszú távú, határozatlan idejű munkalehetőség
  • kreatív és innovatív környezet
  • kihívást jelentő szakmai feladatok
  • béren kívüli juttatások, költségtérítés
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • munkához megfelelő, naprakész technikai háttér

Előnyt jelent:

  • tisztítás-technológiai végzettség, tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Szakmai fényképes önéletrajzát várjuk.

Budapest
Pest
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 10.08.2020