Projektfelelős mérnök - Pápa

Feladatok:

  • Gépspecifikációk egyeztetése
  • Gép/és szerszámátvételek koordinálása
  • Géptelepítések szervezése
  • Gyárthatósági tesztek elvégzése
  • Képességvizsgálatok
  • Folyamat-optimalizálás
  • Folyamatos egyeztetés a központi mérnökséggel és beszállítókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év releváns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás legalább kommunikációs szinten
  • PLC, robotprogramozás tanfolyam előny
  • MS Office, AutoCAD+ programozói ismeretek előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • műszaki beállítottság, szervezőkészség

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség, szakmai tréningek
  • Versenyképes bérezés
  • 13. havi juttatás
  • Utazási támogatás

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari Partnere részére toboroz új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el "Jelentkezés" gombon keresztül vagy a 03038@manatwork.hrszoftver.hu email címre!!

A részletekről érdeklődni Paksi Krisztánál a +36 20 911 57 56-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.,NAIH-85575/2015.)

Pápa
Full time

Published on 29.11.2021