Projekt mérnök (géptelepítési projektek)

Projektmérnök

(géptelepítési, műszaki fejlesztési projektek vezetése)

Az Ön új cége

Partnerünk egy európai hátterű multinacionális cég, a cégcsoport fő profilja emberi létszükséglethez gyárt segédeszközöket. Jelenleg több európai országban jelen vannak, valamint 52 további országban pedig értékesítési képviseletet üzemeltetnek. Ha fontos Neked, hogy egy emberközpontú, korszerű munkakörnyezettel rendelkező, kiemelt juttatási csomagot kínáló cégnél dolgozz, akkor itt a helyed!

Feladatai az új pozícióban:

  • Termelőgépek mozgatásával és szállításával kapcsolatos projektek vezetése, elvégzése meghatározott határidőre
  • A projektekhez kapcsolódó költségvetés kontrollálása és nyomon követése
  • A folyamat során az előírások betartatása
  • A hatáskörök és munkatervek kommunikálása a megfelelő személyek felé
  • Külföldi kapcsolattartás

Mire van szüksége a sikerhez

Leendő kolléga fontos, hogy rendelkezzen mérnöki vagy műszaki végzettséggel. Magabiztos, aktív angol nyelvtudásra (írásban és szoban egyarant) szinten szükség van. Gyártásban szerzett tapasztalatra mindenképp szükség van mérnökként (pl. folyamatmérnöki, karbantartási mérnöki, automatizálási mérnöki, projektmérnöki vagy géptervezési irányokban)

Előnyt jelent az AutoCAD és Solidworks programok ismerete, nemzetközi projektvezetésben szerzett rutin.

Mire számíthat partnerünktől

Egy emberközpontú, korszerű háttérrel rendelkező cégnél lehetnél te a projektmérnök, akinek a munkáját megbecsülik és különböző juttatásokkal jutalmazzák (éves bónusz, emelt összegű cafeteria, üzemanyagtámogatás, sportolási lehetőség). Esetleges európai országokba való kiutazás, amit a cég teljes körűen áll. A vállalat maximálisan támogatja a nyelvtanulást, ingyenes szűrővizsgálatokon biztosítja a részvételt.

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát

Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time

Published on 10.09.2021