Projekt koordinátor (Ingatlanfejlesztés)

PROJEKT KOORDINÁTOR

A MUNKAKÖR FŐ TARTALMA, CÉLJA: cég projektjei során a projektek tervdokumentációjának, műszaki tartalmának, ütemtervének, minőségének és a költségszintjének kialakításában, előkészítésében való közreműködés, a fejlesztés szerződésszerű teljesítésének biztosítása a tulajdonosi szempontokkal, igényeivel folyamatosan egyeztetve.

FELADATOK:

Projekt adminisztrációja:

ajánlatkérők, megrendelők összeállításában való közreműködés, ártükrök elkészítése, feldolgozása, teljesítésigazolások előkészítése;

döntés előkészítő anyag elkészítése a Senior projekt menedzser és a Iroda- és szálloda senior fejlesztő részére;

alvállalkozói szerződések előkészítése;

a kötendő szerződések átnézése, értelmezése, megértése, ezek alkalmazása a projekt során, a szerződéses feltételek betartatása;

kooperációs jegyzőkönyvek vezetése;

belső riportok elkészítése;

folyamatos levelezés a Iroda- és szálloda senior fejlesztő és a Senior projekt menedzser utasítása alapján a Alvállalkozók, a Tervezők és a Műszaki bonyolítók felé;

tervezőknek, alvállalkozóknak kiadott feladatok ellátásának ellenőrzése;

részvétel a tervezői kooperáción, arról jegyzőkönyv készítése;

az Alvállalkozók felé történő feladatkiosztás;

részvétel a heti kivitelezési kooperáción, a bonyolító által elkészített jegyzőkönyv átnézése, véleményezése a Iroda- és szálloda senior fejlesztő számára;

szerződéses feltételeket érintő változások dokumentálása, érintettek informálása;

bérleményi ültetési tervek elkészíttetésében való részvétel, a tervek alapján mennyiségi számítások elvégzése, költségbecslés támogatása;

fővállalkozó által a bérleményi kiépítésekre adott árajánlatok mennyiségi és tartalmi ellenőrzése, ajánlatok véleményezése;

Projekt adatbázis kezelés:

projekt résztvevőkkel kapcsolatos adatbázis kezelése;

szerződés nyilvántartó kitöltése, aktualizálása;

projektadatbázis kidolgozása, adatok- karbantartásának, mentésének menedzsmentje;

a projektek műszaki részének teljes adminisztrációja, rendszerezése, archiválása;

szükség esetén adatszoba összeállításában való részvétel;

Ütemtervek kidolgozása:

közreműködés a projektre vonatkozó ütemtervek kidolgozásában, különös tekintettel a tervezési és engedélyezési folyamatra, ütemtervek frissítése, nyomon követése;

rajzi munkarészek készítése, feldolgozása, kezelése:

a projektekhez kapcsolódó mindennemű rajzi (CAD) feladat elvégzése;

a tervezőktől kapott rajzi munkarészek feldolgozása, adminisztrációja; kezelése;

Területhasználat kidolgozása, nyomon követése:

a telkek beépíthetőségét kezelő táblázat folyamatos aktualizálása;

összehasonlító táblázatok elkészítése előkészítői megjegyzésekkel és észrevételekkel;

a tervezés előrehaladtának nyomon követése, folyamatos adatszolgáltatás az üzleti terv készítő felé;

BIM

a projekt BIM alapú feldolgozásának előkészítése, Projekt BIM kézikönyv betartatása,

a tervezői BIM alapú kommunikáció irányítása;

Projekt pénzügyi ellenőrzése:

Szerződés nyilvántartó kitöltése, aktualizálása hetente;

Projektzárás:

Műszaki bonyolító által összeállított átadási dokumentációk teljességi és tartalmi ellenőrzése ;

Projekt dokumentáció rendszerezése, archiválása.

MUNKAKÖR TELJESKÖRŰ ELLÁTÁSHOZ SZÜKSÉGES VÉGZETTSÉG, TAPASZTALAT, KOMPETENCIA:

Iskolai végzettség: felsőfokú

Szakképzettség: építőipari

Speciális szakmai ismeretek: irodafejlesztésben, költségvetés készítésben, projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat, közgazdasági ismeretek előnyt jelentenek

Szakmai tapasztalat, gyakorlat: 1 év

Számítógépes ismeret: MS Office, digitális formátumú tervek kezelése, tízujjas vakírás

Nyelvismeret: angol, német nyelvismeretírásban és szóban előnyt jelent

Gépjárművezetői jogosítvány: 1 évnél régebben megszerzett „B” kategóriás jogosítvány

SZOFT KOMPETENCIÁK

Szisztematikus problémamegoldás és elemzés

Jó ítélőképesség

Tervezés és szervezés

Eredmény- és sikerorientált személyiség

Minőségközpontúság

Szabályok, eljárások betartása

Budapest
Full time

Published on 30.05.2020