Projekt toborzó

  • Elsősorban fizikai (esetenként szellemi) munkaerőre vonatkozó toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása,
  • Jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez
  • Aktív kapcsolattartás jelöltekkel, munkaügyi hivatalokkal, partnerekkel
  • Ügyféltalálkozókon, állásbörzéken való részvétel
  • Külső helyszíni tájékoztatók megszervezése
  • A kiválasztási folyamat adminisztratív támogatása

Elvárások / Requirements

  • Minimum középfokú végzettség, előny: HR szakirányú felsőfokú végzettség
  • Toborzás-kiválasztási területen szerzett tapasztalat
  • Önálló, talpraesett, jól kommunikáló személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtunk / Benefits

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Professzionális munkakörnyezet, emberközpontú vezetéssel
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Home office lehetőség
  • Folyamatos tréningek és képzések

Budapest
Full time

Published on 16.10.2021