Projekt előkészítő mérnök - Veszprém

Feladatok:

  • A beérkező megkeresések alapján műszaki egyeztetések lefolytatása a vevőkkel
  • A megrendelők kiírásai alapján műszaki kivitelezési koncepciójának elkészítése (szükség esetén egyeztetés a tervezési -mechanikus és villamos, valamint IT – osztályokkal)
  • Kalkulációk önállóan történő összeállítása
  • Az ügyfelek felé kiadásra kerülő árajánlatok készítése és összeállítása (magyar, angol nyelven)
  • Szerződések előkészítése, a megrendelésekkel kapcsolatos információk továbbítása a kollégák és a partnerek felé
  • Értékesítési és utánkövetési feladatok (utókalkuláció)
  • Projektek végig követése az ajánlattól az átadásig
  • Projektek támogatása (esetleg módosítások, kiegészítések kezelése az értékesítés oldalról)
  • Költségcsökkentési, hatékonyságnövelési lehetőségek folyamatos keresése, ezekkel kapcsolatos javaslatok megtétele

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser, mechatronikai mérnök)
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 5 éves tapasztalat
  • Gépgyártásban szerzett tapasztalat
  • Inventor vagy más tervező szoftver felhasználó szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség

Előny:

  • Folyékony, magabiztos német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés, vonzó juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség, szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi gépgyártó partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a Jelentkezem gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál!

Veszprém
Full time, Apprenticeships
More than 5 years
Bachelor

Published on 16.02.2021