Projekt asszisztens

Energetikai szolgáltatások területen meghatározó multinacionális partnerünk számára keresünk

projekt asszisztens

kollégát a XIII. kerületbe

Milyen feladatai lesznek?

  • A kijelölt feladatok nyomon követése, megbeszéléseken való részvétel, azok dokumentálása (jkv készítés, kiküldés)
  • Részvétel a projektvezető által kijelölt rendszeres és ad hoc projekt feladatokban
  • Üzleti oldali beszállítói szerződések adminisztratív kezelése
  • Projekthez tartozó költségtételek, megrendelések papír alapú és SAP adminisztrációja
  • Kis-értékű irodai beszerzések kezelése
  • Tárgyaló és szállás foglalás, étel- ital rendelés, projekt rendezvények szervezése
  • Projekt dokumentumokhoz tartozó fedlapozás, aláíratások, levelezés lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • Projekt munkában való részvétel, projekt managment ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Kiemelkedő munkakörnyezet

Viapan „Dologidő” Kft.
Budapest
Full time
no work experience required

Published on 28.02.2020