Projektadminisztrátor

Az MVM Csoport Magyarország harmadik legnagyobb vállalatcsoportja, több mint 12 ezer főt foglalkoztat és mintegy 15 országban van jelen, működése lefedi a teljes hazai energiarendszert. Dinamikus, innovatív energetikai vállalatcsoportként hazánk legnagyobb energetikai tudásközpontja is egyben.

Feladatok:

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Projektfolyamatok aktív támogatása
  • Egyéb ad hoc feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony műszaki vagy gazdasági területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti minimum 20 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Budapest
Part time

Published on 13.01.2021