Project Engineer

Full-Time in  Budapest, HU

Nemzetközi partnerünk, aki az autóiparban az egyedi elektronikai alkatrészek és automatizáló rendszerek fejlesztéséről ismert, pár év tapasztalattal rendelkező mérnököt keres a bővülő budapesti csapatába.

A projektmérnök feladata lesz többek között…

  • Helyszíni projektekben, az automatizált rendszerek kitelepítésben és karbantartásában való részvétel
  • A hardver és szoftverhibák elhárítása a tesztrendszerekben
  • A forráskód és hardver vázlatok alapján a problémát azonosítása és azoknak megoldása
  • A rendszer érvényesítésében és olykor az első, németországi kitelepítésben való részvétel

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Független munkavégzés
  • Releváns tapasztalat az automatizálás és a tesztelés területén előnyt jelent
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Alapvető programozási ismeretek legalább 1 vagy több nyelven: C, C++,C#/.NET, LabVIEW, LabWindows/CVI
  • Rendszerdiagramok és rajzok átlátása
  • Utazási hajlandóság belföldre és külföldre egyaránt (25%)

Amit a cég biztosít:

  • Fiatal és tehetséges mérnök csapat
  • Személyre szabott szakmai tréningek
  • Modern és felszerelt munkakörnyezet
  • Nemzetközi szakmai tapasztalat és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Home Office lehetőség

Ha szeretnél mozgásban maradni és nem az irodában tölteni az időd nagy részét és örömmel nézel szembe és oldasz meg mindennapi mérnöki feladatokkal, akkor jelentkezz!

Budapest
Full time
1 year

Published on 2020-03-11