Project Design Co-ordinator

Full-Time in Budapest, HU

Belsőépítészetben tapasztalt kollégát keresünk multinacionális partnerünk számára budapesti munkavégzésre. Megbízónk az ipari ingatlanfejlesztési piac egyik meghatározó szereplője, aki egy prémium lakóház kivitelezéséhez keresi a szakembert.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a tervezőkkel és a tervezéshez szükséges információ begyűjtése
  • Használandó anyagok kiválasztása és tervek leszállítása
  • A külső és vezető tervezőkkel folytatott meetingek koordinálása, vezetése
  • Ütemtervek készítésében való részvétel
  • Építési-Ingatan és a tervezői csapat munkájának összefogása, támogatása
  • Kapcsolattartó feladatok ellátása a bérlők és a bérlői tervezők között a kivitelezés során
  • Mechanikai és elektronikai munkatársak bevonása a folyamatokba
  • Tervek ellenőrzése, észrevételek javaslatok tétele
  • A megrendelő számára megfelelő alvállalkozók biztosítása
  • Értékmérés, műszaki és tervezési problémák megoldása

Elvárások:

  • Erős, tárgyalóképes angol nyelvtudás /mindennapi kommunikáció/
  • Felsőfokú építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség
  • Minimum 5 év, lakóépület tervezésében szerzett tapasztalat
  • Talpraesett, vezetői látásmód

Amennyiben illik Önre a leírás és szívesen lenne egy nemzetközi csapat szerves része, szorosan együttműködve az építkezés szakmai vezetőjével, a bérbeadási igazgatóval, valamint a külső tervezőkkel, a vásárlókkal és néhány vállalkozóval is, ne legyen tétlen, jelentkezzen most!

Budapest
Full time
5 - 10 years of experience

Published on 27.02.2020